>

10 швидких придбають в Одещині для центра екстреної медичної допомоги

автомобілі швидкої допомоги

До кінця року в Одеській області планують закупити ще 10 автомобілів «швидкої допомоги». Про це під час акції «Швидка поруч» заявив директор Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний, повідомляє прес-служба ОДА.

«Дуже важливо нагадувати водіям, що вони зобов’язані пропускали спецтранспорт, який їде для надання екстреної медичної допомоги. Норматив для “швидкої” по місту складає до 10 хвилин, за межами міст — до 20-ти. Наразі, на жаль, ми не маємо стовідсотково забезпечений парк автомобілів екстреної допомоги необхідного рівня. Автобаза санітарного транспорту щоденно забезпечує виїзд 176 бригад в Одеській області. Для покриття усіх потреб їх повинно бути близько 200-т», — зазначив В’ячеслав Полясний.

В межах акції «Швидка поруч», яка реалізується Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації спільно з Національною радою охорони здоров’я і безпеки, на всі автомобілі екстреної медичної допомоги в регіоні будуть наклеєні стікери «Пропусти швидку».

«В Одеській області вже всі машини “швидкої допомоги” обладнані GPS-трекерами. Вони дають можливість відслідковувати рух, а також статус — на виклик чи з виклику їде бригада», — підкреслив В’ячеслав Полясний.

Відзначимо, за інформацією патрульної поліції, за останні три роки в Одеській області зареєстровано 26 дорожньо-транспортних пригод з автомобілями «швидкої допомоги», які стались через те, що водії не пропустили спецтранспорт.

Поделиться статьей в социальных сетях: