>

10 тисяч слухачів побували на Оpen-air концерті на Потьомкінських сходах

IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS - open-air концерт - Потьомкінські сходи - Одеса

Понад 10 тисяч одеситів та гостей Одеського регіону насолодилися класичною музикою просто неба. В рамках IV Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS відбувся масштабний open-air концерт з відеоінсталяціями на Потьомкінських сходах, повідомляє прес-служба ОДА

«Сьогодні всім нам випала нагода відчути дотик щастя. Музика, що лунає на ODESSA CLASSICS – дійсно досконала. Вона сповнена любові та турботи як до авторів, так і до всіх глядачів. Мені дуже приємно долучитися до такої важливої події для Одеського області, як ODESSA CLASSICS. Я гордий тим, що цьогоріч участь у фестивалі приймають музиканти, які створюють історію сьогодення, — світові зірки та генії класичної музики!», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS - open-air концерт - Потьомкінські сходи - Одеса - Максим Степанов

Оpen-air концерт поєднав у своїй програмі музику Моцарта, Баха, Вівальді, популярну класику та саунд-треки з кінофільмів. На сцені виступили Захар Брон та Майкл Гуттман, піаніст Олексій Ботвінов, віолончелістка Цзин Чжао та Берлінський Камерний оркестр. Окрім того, у концерті взяв участь переможець Конкурсу молодих піаністів ім. Серафіми Могилевської – Роман Федюрко.

«Я дуже щасливий, що ви тут і що це відбувається, хочу подякувати всім, хто допомагав зробити це свято для нашого міста, для нашого регіону, для нашої країни», — зазначив президент ODESSA CLASSICS Олексій Ботвінов.

Закриття десятиденного фестивалю відбудеться 10 червня в Одеській обласній філармонії. Вечір буде присвячено музиці Сергія Рахманінова.

Нагадаємо, цьогоріч на проведення фестивалю ODESSA CLASSICS Одеська обласна державна адміністрація спрямовує 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою «Культура Одещини —2017-2019 роки».

Поделиться статьей в социальных сетях: