>

У Роздільній відбулася Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

Роздільнянці мали унікальну можливість вдруге за історію приймати Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині», повідомляє представник МДО «Депутатський контроль» в Роздільній.

 

р1

 

Свято видалося цікавим та насиченим. Ще до початку виставки Європейською вулицею міста пройшов марш вишиванок, що додав учасникам виставки настрою та бадьорості.

Тепло привітала усіх присутніх начальник відділу бібліотек управління соціально-культурного розвитку регіонів Міністерства кукльтури України М.Г. Височанська.
Справжня любов до нашої книги та культури відчувалапся у виступах усіх промовців, яких цього дня було чимало. Це Л.В. Арюпіна заступник генерального директора з наукової роботи Одеської національної наукової бібліотеки, О.В.Афонін. Президент української асоціаціївидавців і книгорозповсюджувачів, член колегії Держкомітету телебачення і радіомовлення та Міністерства освіти України, заслужений працівник України. С.В.Дмитрієв голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, Н.Д. Прибєга-головний редактор видавництва «Мистецтво,» заслужений працівник культури України.
 Впродовж дня Одесская область, я публіку розважали творчі колективи районного Палацу кукльтури та Роздільнянської дитячої школи мистецтв, які продемонстрували яскраві номери та виконали чимало українських пісень.
 Завершальним етапом знайомства з містом та його особливостями стала екскурсія в бібліотечні заклади для книгодавців, розповсюджувачів та всіх почесних гостей.
Поделиться статьей в социальных сетях: