>

14 районів та 6 ОТГ Одещини продовжили канікули в школах через спалах захворюваності на кір

продовжили канікули в школах - Одещина - вакцинація

На території Одеської області масово подовжують канікули в освітніх закладах. Через спалах кору відповідне рішення прийняли у закладах 4 районів, а саме: Біляївському, Любашівському, Миколаївському, Ширяївському, повідомляє прес-служба ОДА. Не навчаються учні в Красносільській, Новокальчевській, Ширяївській ОТГ. У зв’язку з негодою відповідні рішення прийняли ще 10 районів, 3 ОТГ та 2 міста. Про це стало відомо під час засідання штабу з питань подолання наслідків негоди в Одеській обласній державній адміністрації.

“Ситуації з захворюваністю на кір та погодними умовами залишаються проблемними. Кожен індивідуально підходить до організації освітнього процесу. Дітей, не щеплених проти кору, до закладів допускати не будуть — згідно рішенням комісій ТЕБ та НС. Відпрацювання навчального матеріалу з дітьми, які не вакциновані, має бути забезпечено. Зокрема, шляхом викладення його на сайті закладу, проведення індивідуальних занять, консультацій”, — розповів директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Зазначимо, рекомендацію продовжити канікули в освітніх закладах через спалах кору надала Одеська обласна державна адміністрація. Напередодні відповідний лист підписав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, що медичним закладам області додатково нададуть 5000 доз вакцини проти кору. За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, тільки за останній тиждень захворюваність зросла майже на 30%. Усього з початку року виявлено 265 хворих на кір, з них 160 – діти та 105 – дорослі.

Поделиться статьей в социальных сетях: