>

17 районів Одещини оголосили подовжені зимові канікули для школярів

подовжені зимові канікули для школярів

У 17 районах Одеської області у загальноосвітніх навчальних закладах подовжено канікули до 22 січня. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак, повідомляє прес-служба ОДА.

«Навчання продовжується лише у 9 районах регіону, в яких відсутні хворі на кір, та достатній рівень імунізації. Йдеться про Болградський, Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Миколаївський, Овідіопольський, Савранський, Тарутинський та Білгород-Дністровський райони. Що стосується закладів освіти міст обласного значення, то навчання продовжується лише у двох містах Одеської області — в Теплодарі та Южному. Інші також подовжили канікули до 22 січня», — повідомив Олександр Лончак.

За його словами, чотири заклади обласної комунальної власності — Жовтнева, Андрієво-Іванівська, Балтська №1 та Кілійська школи-інтернати — працюють у карантинному режимі. Усі вихованці цих закладів стовідсотково вакциновані.

«У цих школах-інтернатах введено посилений протиепідемічний режим — регулярне проведення дезінфекції, суворе дотримання вимог антисептики тощо. Активно проводиться роз’яснювальна робота з батьками або особами, що їх замінюють. У свою чергу, педагоги проінструктовані щодо контролю за станом здоров’я дітей та про порядок дій у разі виявлення ознак захворювання на кір», — підкреслив Олександр Лончак.

За його словами, також подовжено канікули у 27 закладах обласної комунальної власності, 33 закладах професійно технічної освіти Одеської області. Всі інші заклади обласної комунальної власності та професійно-технічної освіти працюють у карантинному режимі.

Поделиться статьей в социальных сетях: