>

184 тисячі адміністративних послуг отримали платники податків Одеської області через центри обслуговування

адміністративні послуги - платники податків

«Протягом січня-жовтня 2017 року до Центрів для отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг звернулось 1,5 млн фізичних і юридичних осіб. За зазначений період фахівцями фіскальної служби Одещини надано майже 184 000 адміністративних послуг, що на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року», — зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

«Центри обслуговування платників надають громадянам і представникам бізнесу 18 видів безоплатних адміністративних послуг. Також у кожному Центрі обслуговування платники податків мають змогу отримати кваліфіковану усну консультацію, подати податкову звітність, скористатись спеціально облаштованим комп’ютеризованим місцем для роботи з електронними сервісами ДФС», — повідомив керівник.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (62 450 послуг).

Друге та третє місце за популярністю серед платників податків посіли адміністративні послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрація платників єдиного податку (29 230 та 21 470 відповідно).

Нагадуємо, інформація щодо порядку надання адміністративних послуг органами ДФС в Одеській області та зразки заповнення заяв на отримання адмінпослуг, розміщені на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Діяльність» (підрозділ «Адміністративні послуги»), повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: