>

2017 рік у Великомихайлівському районі повинен стати роком медицини

Медична реформа породжує багато питань, більшість з яких незрозумілі, і відповіді на них ми отримаємо лише пізніше. Нещодавно головою Одеської ОДА Максимом Степановим було прийнято рішення про те, що на Одещині повинно бути не 5 госпітальних округів, а як мінімум 10, а то й більше. 

Зараз райони області змагаються за те, аби стати центром госпітального округу. Свої роздуми на цю тему написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Великомихайлівської РДА Володимир Слідзюк.

«Медична реформа, створення медичних округів, реорганізація медичних закладів… і питання, питання, питання… Якою буде центральна районна лікарня після медичної реформи? Чи не буде скорочень, яких бояться наші медичні працівники? Чи зможе Велика Михайлівка бути центром медичного округу? Ці питання вже обросли чималою кількістю чуток, пліток та відвертих домислів. Проте, я впевнений, що у Великомихайлівського району ще є шанс поборотися за те, щоб стати центром медичного округу. Треба тільки докласти той максимум зусиль, який залежить від нас.

 В 2016 році для нашої центральної лікарні зроблено немало: ремонт дитячої консультації, енергозберігаючі вікна, придбання обладнання, медичного інвентаря та ін. Звичайно, це тільки частина того, що потрібно зробити. Оновлення потребує обладнання, частина якого застаріла як фізично, так і морально. Докласти зусиль потрібно і до покращення матеріально-технічного стану хірургічного відділення. Очевидно, що не все залежить від великомихайлівців, адже на цьому етапі рішення про долю тієї чи іншої лікарні прийматимемо не ми, так само як статус центру медичного округу визначатиметься на більш високому рівні. Проте, ми повинні і можемо продемонструвати нашу готовність до того, щоб стати центром округу, а для цього нам потрібно працювати разом, всім районом. Тільки дружна, злагоджена робота може підвищити шанси Великої Михайлівки стати центром медичного округу.

Як приклад, наводжу посилання на те, як ведеться підготовка центру медичного округу в Арцизському районі. Звичайно, що кожен конкретний випадок є індивідуальним. В цій важливій справі Великомихайлівський район може розраховувати тільки на себе, але навіть так ми здатні багато зробити. Впевнений, 2017-й у ВеликоФмихайлівському районі повинен стати роком медицини!»

Поделиться статьей в социальных сетях: