>

21 липня на стадіоні «Чорноморець» за Суперкубок України–2018 зіграють київське «Динамо» та донецький «Шахтар»

21 липня на стадіоні «Чорноморець» за Суперкубок України–2018 зіграють київське «Динамо» та донецький «Шахтар». В Одеській обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція з приводу організації матчу, який розпочнеться о 21:00, повідомляє ОДА.

«Проведення Суперкубку для Одеського регіону — важлива спортивна, а також культурна й туристична подія. Про це свідчить той факт, що квитки активно продаються і на стадіоні очікуємо аншлаг. Дуже правильним є рішення організаторів щодо виділення безкоштовних квитків для наших ветеранів АТО, для дітей-сиріт, малечі з Донецької та Луганської областей, а також для дітей, позбавлених батьківського піклування», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Під час прес-конференції організатори матчу відкрили ім’я Амбасадора Суперкубку. Ним став співак Сергій Пархоменко, відомий як «Поліграф ШарікOFF».

Зазначимо, протягом трьох днівна промо-автомобілі Суперкубок мандруватиме вулицями Одеси, аби всі охочі змогли сфотографуватися з ним.

Нагадаємо, охороняти порядок під час проведення матчу будуть 1 200 поліцейських. Зокрема, й «Поліція діалогу».

Поделиться статьей в социальных сетях: