>

28 скарг направили жителі Одещини через мобільний додаток «Легальний акциз»

мобільний додаток "Легальний акциз"

28 повідомлень надійшло за перший тиждень роботи мобільного додатку «Легальний Акциз», покликаного протидіяти незаконному обігу підакцизної продукції.

Скарги стосуються суб’єктів господарювання, розташованих у всіх районах міста Одеси (Приморський – 8, Київський – 6, Суворовський – 4 та Малиновський — 3), а також у Біляївському та Лиманському районах області, повідомляє ДФС в Одеській області.

В онлайн-режимі громадяни повідомили про факти реалізації алкогольної та тютюнової продукції без марок акцизного податку, без дозвільних документів (ліцензій), продаж підакцизної продукції неповнолітнім та невидачу фіскального чеку.

Вся отримана інформація перевіряється та опрацьовується Головним управлінням ДФС в Одеській області спільно з Головним управлінням Національної поліції в Одеській області після чого будуть вжиті відповідні заходи реагування.

Крім того, громадяни, які надіслали інформацію про можливі порушення, мають змогу через мобільний телефон спостерігати та контролювати результати проведеної фіскальною службою та Національною поліцією роботи.

Завантажити додаток «Легальний акциз» на мобільний телефон можна через Play Market або App Store.

Поделиться статьей в социальных сетях: