>

288 населених Одещини ще залишаються без світла

відновлення електроживлення населених пунктів

В Одеській області поетапно відновлюють електроживлення населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди. Станом на полудень 20 січня без світла залишаються 288. Про це йшлося під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка у місті Києві, повідомляє прес-служба ОДА.

«Зима – це тест на професійну придатність. Треба постійно інформувати населення та посилити роз’яснювальну роботу. Цілодобово працюють регіональні штаби з питань негоди, які здійснюють моніторинг та мають оперативно реагувати у разі виникнення проблем», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Про ситуацію в регіоні розповів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

відновлення електроживлення населених пунктів - Степанов

«У нас залишилися знеструмленими 288 населених пунктів. Кожної години ця цифра зменшується. Адже ще підвечір 18 грудня світла не було більше ніж у 530 населених пунктах. Півтисячі опор було просто повалено під час негоди. Мені доповідають, що для відновлення деяких з них, потрібен тиждень. Люди не мають стільки чекати. Питання вирішується. До кінця дня буде також повністю налагоджено мобільний зв’язок», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив Укренерго виділити додаткові сили задля заміни опорі Одеській області, що впали під час негоди.

Нагадаємо, що вчора на під час засідання оперативного штабу з питань запобігання та своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди в Одеській області, Максим Степанов дав доручення забезпечити усі лікарні дизель-генераторами з метою уникнення повторення критичної ситуації у разі погіршення погодних умов.

Поделиться статьей в социальных сетях: