>

30 шкіл Одеської області приєдналися до проекту «Вчитель+»

Мережа дистанційної освіти «Вчитель+» набуває популярності — до неї з початку 2019 року приєдналися вже тридцять шкіл регіону.
Напередодні, зокрема, пряму трансляцію уроку з математики провели і для учнів 7-8 класів навчально-виховного комплексу села Першотравневе Лиманського району. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.
 
«Наразі всі уроки транслюються з центру дистанційної освіти Рішельєвського ліцею, тож ми запрошуємо освітні заклади регіону долучатися до проекту «Вчитель +», який наприкінці минулого року презентував голова Одеської ОДА Максим Степанов. Це можливість для всіх школярів, незалежно від місця проживання, отримувати якісні знання», — підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак. 
 
Зазначимо, «Вчитель+» дозволяє забезпечити найкращими вчителями сільські школи. Приміром, учні Першотравневого НВК самостійно зайшли на сайт проекту за вказаним логіном та паролем, а після уроку кожен з них мав змогу пройти тести, аби перевірити власні знання. 
 
Нагадаємо, запровадження новітніх технологій в освіті — один з пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон». Мережа дистанційної освіти покликана вирішити проблемне питання кадрового дефіциту в регіоні, адже наразі у школах не вистачає понад 600 педагогів переважно природничо-математичних дисциплін. 
 
Минулого року задля реалізації цього проекту було закуплено обладнання для 100 сучасних кабінетів дистанційної освіти загальною вартістю 30 мільйонів гривень. Кожен з кабінетів оснащено інтерактивною панеллю, проектором і комп’ютерами з підключенням до мережі швидкісного Інтернету та Wi-Fi.
Поделиться статьей в социальных сетях: