>

40 місцевих пожежних команд формують на Одещині

Місцеві пожежні команди - Одеська область

Протягом трьох місяців у всіх районах Одеської області мають з’явитися місцеві пожежні команди. Таке розпорядження дав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час зборів керівного складу цивільного захисту Одеської області. У районах наразі сформовані 62 подібні команди. Регіональна програма передбачає, що загалом їх має бути більше ста, повідомляє прес-служба ОДА.

«У голів райдержадміністрацій Одеської області є три місяці, аби сформувати необхідну кількість місцевих пожежних команд. Після завершення цього строку на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС в Одеській облдержадміністрації ми перевіримо виконання цього розпорядження у кожному з районів. Це завдання я залишаю під особистою відповідальністю голів РДА. Реалізація таких попереджувальних заходів — не забаганка. Досвід показав, що наші численні наради з приводу підготовки до зими дали результати під час стихії, яка вирувала у січні в Одеській області. Була чітка робота всіх без виключення служб, тому ми змогли впоратися з наслідками негоди. До подібних ситуацій треба готуватися серйозно», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Також очільник Одеської області Максим Степанов нагадав, що у регіоні минулого року проводилися перевірки стану протипожежної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури, а також відповідні тренування на випадок надзвичайних ситуацій.

«Я прошу представників ДСНС провести несподівані перевірки у районах Одеської області. Заходьте у будь-яку школу, лікарню чи інші соціальні об’єкти та перевіряйте, як будуть поводитися представники цього закладу в ситуації пожежі. Вираховуйте секундомером, скільки часу витрачається на евакуацію. Чітко проаналізуйте, як діють вчителі, лікарі, як вони виводять людей з приміщення, як швидко подають сигнал на лінію рятівників. Я хочу бачити реальний стан підготовки до можливої пожежі, тому це мають бути максимально неочікувані перевірки», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, у 2018 році в обласний бюджет закладено безпрецедентну суму на заходи протипожежної безпеки у регіоні, а саме — більше 111 мільйонів гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: