>

5 гривень тепер коштуватиме проїзд у міському електротранспорті Одеси

29 листопада 2018 року, виконавчий комітет Одеської міської ради прийняв рішення про зміну вартості разового проїзду в міському електротранспорті. 

Підвищення тарифу до ціни 5 гривень за поїздку торкнеться тільки тих пасажирів, які купують разові квитки. Ціна для проїзду за постійним проїзним залишиться незмінною. 

Як зазначив директор КП «Одесміськелектротранс» Дмитро Жеман, вартість постійного проїзного квитка розраховується, виходячи з двох поїздок в день. При цьому, якщо пасажир здійснює більше двох поїздок, реальні його витрати на поїздку будуть ще менші. 

Як повідомив членам виконкому директор міського департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, рішення про підняття тарифу на разовий проїзд є зваженим, економічно обґрунтованим і було прийнято після ретельного аналізу. 

«Останній раз тариф на разовий проїзд змінювався в 2016 році. За цей проміжок часу зарплати зросли в 2,6 разу, вартість електроенергії — в 2 рази, а зростання інфляції склало 30%. Одеса є останнім містом-мільйонником України, яке не змінювало тариф на разовий проїзд. Інші міста зробили це ще в першій половині року», — зазначив Сергій Тетюхін. 

Поделиться статьей в социальных сетях: