>

6 шкіл Одещини приєдналися до проекту «Нова українська школа»

проект «Нова українська школа»

В Одеській області 6 закладів приєднались до проекту «Нова українська школа». Зокрема, нові стандарти навчання впроваджують у Шабському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Білгород-Дністровського району. У двох пілотних класах вже навчається більше 40 першачків. За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, реформа освіти набирає обертів, повідомляє прес-служба ОДА.

проект «Нова українська школа» - Максим Степанов

«Вважаю, реформи освіти та медицини найважливішими. Ми звернулись до Міністерства освіти і науки України з пропозицією додати до визначених чотирьох шкіл ще дві. Одеська область дуже різна, тому важливо подивитись, як реалізується експеримент на місцях. Від того, як ми навчимо дітей, залежить, в якому суспільстві ми будемо жити в майбутньому», — наголосив він.

Максим Степанов подарував учням сучасні планшети. Наразі матеріально-технічна база закладу відповідає критеріям для проходження експерименту. А саме: доступ до мережі Інтернет, мультифункціональне обладнання, сучасні антискаліозні парти тощо.

Як підкреслила директор гімназії Людмила Чебан, на сесії Білгород-Дністровської районної ради виділили 150 тисяч гривень на підтримку проекту.

проект «Нова українська школа» - Максим Степанов -2

Зазначимо, всього для участі в експерименті було відібрано 100 шкіл по 4 у кожній області.

Нагадаємо, якісний розвиток освіти зазначений у концепції голови ОДА Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків на зустріч сучасній освіті». Окрім того, у рамках реформи освітньої галузі та запровадження концепції «Нової української школи», яку запланувало Міністерство освіти і науки, саме на Одещині буде реалізовано унікальний проект підготовки вчителів нового покоління.

Поделиться статьей в социальных сетях: