>

680 млн грн єдиного внеску сплатили у жовтні платники Одещини

єдиний внесок - жовтень 2017

«У жовтні 2017 року Головним управлінням ДФС в Одеській області забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 680 млн грн. Це на 234 млн грн більше, ніж минулого року», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Єдиний соціальний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

«Внесок Одеського регіону у вигляді додаткових надходжень дасть можливість державі не тільки вчасно та у повному обсязі здійснити соціальні виплати, а й забезпечити подальше їх зростання», — підкреслює Глеб Мілютін.

Загалом з початку року від Одеської області до бюджету надійшло 6,1 млрд грн єдиного внеску, що майже на 2 млрд грн, або на 47 % більше ніж за відповідний період 2016 року.

Керівництво Головного управління ДФС в Одеській області дякує роботодавцям – платникам єдиного внеску за сумлінне виконання зобов’язань перед бюджетом та державою.

«Впевнений, позитивна динаміка зростання надходжень єдиного внеску спостерігатиметься й до кінця поточного року», — зазначив Глеб Мілютін, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: