>

70-річчя відзначила Коноплянська сільська рада Іванівського району

Коноплянська сільська рада

В календарі Коноплянської сільської ради Іванівського району засяяла яскрава дата – їй 70 років!

За історичними документами, що викладені в книзі ”Іванівський район: від минулого до сьогодення”, утворення та початок діяльності Коноплянської сільської ради припадає на 1919 рік, коли був утворений виконком Коноплянської сільської ради робітничих, селянських і солдатських депутатів Євгенівської волості Тираспільського повіту Одеської губернії.

З 1946 року орган місцевого самоврядування набуває різних територіальних моделей і лише в 1966 році Коноплянська сільська рада набула нового юридичного формату, коли всі населені пункти ради були включені до складу новоутвореного Іванівського району. Тому коноплянці мають сьогодні не одну ювілейну дату, а їх декілька!

За цей період сільська рада пройшла тривалий шлях становлення, проте і сьогодні – приймає активну участь у реформі місцевого самоврядування. У 2015 році вона першою в районі розпочала процес добровільного об’єднання громад.

Привітав своїх односельців зі святом голова Іванівської районної ради О.В.Беспалий. Він нагородив Грамотою Іванівської районної ради Димова В.Д., тракториста приватного сільськогосподарського підприємства ”Дружба”, депутатів сільської ради – Самсонюка Г.А. та Швецова О.І., повідомляє Іванівська районна рада. 

Поделиться статьей в социальных сетях: