>

80% доріг в Одещини потребують ремонту

Ремонт доріг - Степанов

За 10 місяців поточного року в регіоні відремонтовано 152 км доріг (загальнодержавного значення). До кінця року буде зроблено 244 км.

Для порівняння: за весь 2016 рік відремонтували 127 км, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ситуація з якістю доріг в Одеській області все ще незадовільна: 80% з них потребують ремонту. Але ми взялися за найбільш важливі ділянки і вже проводимо небачені за останні десятиліття обсяги ремонтних робіт. У Вилкове тепер можна дістатися за 3 години, ще взимку дорога займала 6. До Кодими діставалися за 4,5 години, наразі — за 3», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Ремонт доріг - Степанов - Одещина

За словами очільника Одеської області, такий прогрес в цьому році, зокрема, був досягнутий завдяки успішній роботі Одеської митниці, чиї понадпланові відрахування були спрямовані на ремонт доріг.

“Вирішення проблеми якості доріг залишається пріоритетом моєї команди і на 2018 рік. Про детальні плани ми повідомимо згодом”, — підкреслив голова ОДА.

Нагадаємо, будівництво доріг – один із пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 рр. Зокрема, цього року завершують ремонт 139 км траси Одеса-Рені. Вперше за часи незалежності України передбачили 215 мільйонів гривень на ремонт траси Балта-Кодима, що з’єднує два районні центри.

Ремонт доріг - Степанов - Одещина - 02

Поделиться статьей в социальных сетях: