>

863 дітей на Одещині минулого року були влаштовані в сім’ї

нова родина - діти-сироти

За минулий рік в Одеській області 863 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову родину. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Сергій Колебошин, інформує прес-служба ОДА.

«На сьогоднішній день важливим напрямком роботи держави щодо підтримки, охорони та піклування таких дітей є створення різних сімейних форм виховання. Найбільшим досягненням за 2017 рік потрібно зазначити вибуття дітей у зв’язку з усиновленнями. З 863 дітей — 202 були усиновлені. Цей показник є найвищим в Україні. Також 593 дитини були влаштовані під опіку, а 68 — у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу», — відзначив Сергій Колебошин.

Загалом, в Одеській області під опікою та піклуванням громадян перебуває 4172 дитини. Наразі функціонує 224 прийомні родини та 35 дитячих будинків сімейного типу.

Нагадаємо, в 2017 році в Одеській області 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були забезпечені житлом за рахунок фінансування з місцевих бюджетів та коштів державної субвенції. Це –найвищий показник серед регіонів України за минулий рік.

Поделиться статьей в социальных сетях: