>

Адмінпослуги «на дому» будуть надаватися у чотирьох районах Одещини

мобільні кейси для надання адміністративних послуг - адмінпослуги «на дому» - Одеська область

Болградський, Біляївський, Любашівський та Лиманський райони регіону отримали мобільні кейси для надання адміністративних послуг. Вони передбачають комфортний та якісний сервіс «на дому», зокрема, для людей з інвалідністю та громадян похилого віку, повідомляє ОДА.

мобільні кейси для надання адміністративних послуг - адмінпослуги «на дому» - Одеська область - 1

«Згідно Меморандуму, який був підписаний між Одеською ОДА та «Фондом Східна Європа», чотири мобільних ЦНАПи ми передаємо в райони Одеської області. Адже є певна категорія громадян, яким тимчасово або постійно, на жаль, важко самостійно прибути до ЦНАПу. Такі мобільні валізи забезпечують надання їм адмінпослуг просто вдома», — підкреслив під час передачі кейсів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

мобільні кейси для надання адміністративних послуг - адмінпослуги «на дому» - Одеська область  - Максим Степанов

Зазначимо, центр-кейси — це мобільні валізи, всередині яких знаходиться все необхідне обладнання для якісного надання адміністративних послуг. До базової комплектації входять ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, принтер, сканер, копіювальна машина та безпровідний термінал. Центр-кейси є водо- та ударостійкими.

Нагадаємо, 22 лютого відбулося урочисте підписання Меморандуму між Одеською ОДА та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю у рамках реалізації в Одеській області проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» на 2015-2019 роки за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.

Поделиться статьей в социальных сетях: