>

Аграрії Одещини матимуть суттєву допомогу

підтримка аграрного сектору

В Одеській області запускають механізм підтримки аграрного сектору. Кошти на розвиток зможуть отримати фермерські господарства та кооперативи, що їх обслуговують, повідомляє прес-служба ОДА. Зокрема, йдеться про здешевлення кредитів, пряму фінансову дотацію, компенсацію вартості насіння та посадкового матеріалу, компенсацію витрат за отримані дорадчі послуги. Про мету проекту розповів начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

«Державна програма дозволить, насамперед, нарощувати обсяги якісної та безпечної сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю. Передбачається підтримка тваринництва та розширення сфери зайнятості сільського населення. Створено умови для надання від одноразових дотацій до стовідсоткових компенсацій», — зазначив він.

Очікується, що протягом першого року програма дозволить збільшити поголів’я великої рогатої худоби та, загалом, частку фермерських господарств у виробництві валової продукції сільського господарства до 10%.

Зазначимо, вперше з 2013 року в бюджеті України передбачено видатки в обсязі 1 мільярда гривень для реалізації програми з підтримки аграрного сектору. Вона спрямована на реалізацію Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: