>

Ананьїв 17 вересня відсвяткував 263-ій день народження

Ананьїв - день народження

Жителі славного міста Ананьїва відсвяткували 263-ю річницю від дня його заснування. Напередодні цього дня відбулось багато культурно-мистецьких та просвітницьких заходів з нагоди дня народження міста. 17 вересня відбулись основні урочистості.

Святковою колонною службовці Національної гвардії України, вихованці дитячих дошкільних та загально-освітніх закладів, трудові колективи підприємств, установ та організацій міста і району пройшли центральною вулицею міста Ананьєва — вулицею Незалежності. Вітали усіх керівники району, міста, депутати обласної, районної та міської рад біля приміщення Ананьївської міської ради.

Урочистості продовжились у міському парку відпочинку «Молодіжний». З вітальними словами до присутніх звернулися голова Ананьївської районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, який щиро привітав усіх зі святом та подякував керівникам міста та підприємств, які у різні часи вносили вагомий внесок у його розвиток. Впродовж його слів з вітальними словами до присутніх звернувся голова районної ради Валентин Мокряк та висловив впевненість у тому, що Ананьїв і надалі розквітатиме. Приєднався до привітань і Ананьївський міський голова Павло Маковецький.  За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Ананьєва, багаторічну плідну працю, значні здобутки у професійній діяльності та з нагоди Дня міста міські голови, які працювали на посадах у різні роки, працівники та службовці, громадські активісти були нагороджені Грамотами обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та міської ради.

Далі за сприянням депутата Одеської обласної ради Володимира Щербини неповторні приємні хвилини усім присутнім подарував народний артист України Микола Свидюк, після виступу якого небо над містом розкрасив різнобарвний феєрверк.

Поделиться статьей в социальных сетях: