>

Ананьїв влаштував свято спортивної слави!

Свято спортивної слави - Ананьїв

Досить незвично, але приємно та вражаюче закінчився нинішній тиждень в Ананьєві. В п’ятницю в сесійній залі Ананьївської міської ради зібралась дружна спортивна родина з нагоди відзначення кращих спортсменів району та їх тренерів.

Звертаючись до присутніх, ведуча заходу, головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Тетяна Тимченко, зазначила, що заняття спортом — це своєрідна творчість, особливе мистецтво, мистецтво сили, духу та волі. «Спортсмени — це люди, які завжди складали опору суспільства. Сьогодні у людей різного віку все частіше виникає бажання зберегти свою молодість та здоров’я. Нам дуже приємно, що ви, наші спортсмени, показуєте приклад усім, пропагуєте здоровий спосіб життя та прославляєте наше місто та район», — наголосила Тетяна Мариянівна.

Ініціатором проведення даного заходу виступив Ананьївський міський голова Павло Маковецький, якого підтримала райдержадміністрація. Вітаючи спортсменів Павло Ілліч щиро подякував усім за їх досягнення у спорті, поіменно назвав переможців змагань різних рівнів та висловив сподівання і впевненість у тому, що ананьївські спортсмени ще не один раз повертатимуться з перемогами.

Впродовж його слів перший заступник голови районної державної адміністрації Ганна Карпова також щиро подякувала усім та наголосила: «Наше спільне завдання — залучати в спортивні зали, на майданчики якомога більше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше — створювати для цього відповідні умови».

Привітав спортсменів району і голова Федерації футболу в Ананьївському районі Віктор Мудрик.

За активну життєву позицію, вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту в районі, популяризацію здорового способу життя серед молоді грамотами голови Ананьївської районної державної адміністрації та спортивними статуетками було нагороджено тренерів спортивних команд та кращих спортсменів. Зокрема, майстра спорту України з боротьби самбо, тренера, голову Федерації самбо в Ананьївському районі В’ячеслава Бойченка, тренера дівочої футбольної команди «Мрія-2006» Олега Климчука, тренера чоловічої волейбольної команди Олега Григорашенка, тренера ФК «Динамо» Олександра Маймескула, тренера дівочої волейбольної команди Василя Ткача. Серед спортсменів грамоти та цінні подарунки одержали кандидат у майстри спорту, відомий на Україні, не зважаючи на юний вік, самбіст Руслан Слободін, юні самбісти Євген Шиян, Дмитро Чебан, Олександр Сікорський.

По завершенні урочистої частини спортсменів привітали учні музичної школи та Ананьївської школи-інтернат. Приємним моментом стало те, що юні спортсмени також приймали участь у концерті, адже вони є учнями музичної школи.

Захід пройшов на досить високому рівні. Є сподівання, що відповідні зустрічі стануть доброю традицією та додаватимуть наснаги для нових здобутків і нових високих спортивних досягнень.

Поделиться статьей в социальных сетях: