>

Ананьївську дитячу бібліотеку за літо відремонтують

Библиотека в Ананьеве

Літо, пора не лише відпочинку, а й напруженої роботи. На підприємствах, установах та організаціях проводяться ремонти приміщень, облаштовується прилегла територія.

а1

На одній з останніх сесій було виділено кошти на поточний ремонт приміщення районної дитячої бібліотеки.

а3

Як повідомила начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Драган, на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» було проведено тендер через сайт PROZORRO. В результаті переміг в тендері ФОП Р. Мудрик, з яким укладено договір про виконання зазначених ремонтних робіт.

На даний час тривають ремонтні роботи читальної зали, відділу обслуговування 5-9 класів, книгосховища. На черзі ремонт коридору, повідомляє відділ комунікацій Ананьївської РДА.


«Дане приміщення є однією з окрас нашого міста, це пам’ятка архітектури. Але, в результаті того, що протягом останніх років йому не приділялося належної уваги, воно на сьогодні не виглядає так, як має виглядати. Крім того, ми докладаємо максимум зусиль за для того, щоб наші діти зростали духовно багатими та всебічно розвиненими. За для цього в одній із зал буде облаштовано «Самоутворюючий навчальний простір» з відповідним комп’ютерним обладнанням та іншими технічними засобами», — зазначає голова Ананьївскьої РДА Дмитро Маковейчук.

Поделиться статьей в социальных сетях: