>

Арциз долучився до «Всеукраїнського тижня права»

Всеукраїнський тиждень права - Арциз

Арцизький ВП ГУНП в Одеській області повідомляє, що з 4 до 10 грудня 2017 року на території Арцизького району працівниками Арцизького ВП ГУНП проводились заходи під назвою «Всеукраїнський тиждень права».

В загальноосвітніх навчальних закладах району проводились лекції, бесіди, семінари та тренінги на тему: «Права людини», «Знай свої права», «Конвенція ООН про права дитини, 1989 р.». Вказані заходи проводяться з учнями, з метою формування у дітей правомірної поведінки, створення позитивного іміджу поліції, підвищення рівня довіри підростаючого покоління до поліції та ін.

Дітям було роз’яснено, що у своїй сукупності права і свободи утворюють систему основних прав і свобод людини і громадянина, основними елементами якої традиційно вважають громадянські, політичні, економічні, соціальні та культурні права і свободи людини і громадянина. В ході проведення бесід та лекцій, дітям роз’яснялись їх права та обов’язки, наслідки за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальність батьків за невиконання батьківських обов’язків. Також з деякими дітьми проводиться індивідуальна робота з приводу їх поведінки та навчання.

Тож запам’ятайте, що згідно ст. 21 Конституції України усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах! Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними!

Начальник Арцизького ВП ГУНП
майор поліції О.В. Суржик

Поделиться статьей в социальных сетях: