>

Арцизі вже святкують Вогняного Півня

Арцизький районний будинк культур - святкування Вогняного Півня

2017 рік Вогняного Півня. За твердженнями астрологів, для того, щоб задобрити цю норовливу птаху, щоб весь рік супроводжувала удача, потрібно виконати деякі вимоги.

По-перше: для ідеальної зустрічі Нового 2017 року потрібно зібратись великим колом друзів, обов’язково веселих.

По-друге: обов’язково потрібно подумати про подарунки для всіх учасників зустрічі.

Тому, виконуючи головну вимогу зустрічі Нового року, в Арцизькому районному будинку культури і зібрався на святковий вогник клуб за інтересами «Маленький каприз», керівником якого уже багато років є Олена Іванівна Шварцман. Розмістились учасниці клубу в святково прикрашеному фойє з новорічною ялинкою, казковими декораціями, за столами з різними стравами, які самі дбайливо накрили. Спеціалісти АРБК підготували новорічну програму.

Дід Мороз привітав усіх з наступаючим Новим роком, роздав подарунки (виконав другу вимогу зустрічі Нового року) та заспівав пісню, спеціально підібрану для чарівних гостей – «За милих дам». Це був дебют з вокалу звукорежисера АРБК Владлена Гавриленко.

Арцизький районний будинк культур - святкування Вогняного Півня - 1

Із задоволенням приймали участь в цікавих конкурсах, вікторинах, іграх, відгадували загадки на новорічну тематику, які підготувала Тетяна Боднар – художній керівник АРБК. Коли лунали запальні пісні у виконанні Наталії Волчанової та Михайла Парзула присутні не змогли сидіти на стільцях, а разом з солістами та Дідом Морозом завзято танцювали.

Недарма, всім відомо, що зустрічі Нового року та чудес, які він приносить, чекають на тільки діти, а й дорослі. Хоч невеличке, а все ж диво, подарували працівники АРБК учасницям клубу «Маленький каприз» напередодні Нового року.

На святi побував власний кореспондент «Народної думки» Валерій КОПТЕЛЕЦЬ

 

Поделиться статьей в социальных сетях: