>

Арсеній ЯЦЕНЮК у Варшаві — представникам ЄС: «Наш успіх — це ваш успіх. Наша поразка — це ваша катастрофа»

Арсеній ЯЦЕНЮК у Варшаві

«Коли ми об’єднані, коли ми віддані й тримаємося цінностей, а не цін — ми можемо перемогти. Це єдиний шлях. Боротися до кінця за те, у що ми віримо і що правильно. Не розігрувати жодних трюків, не укладати підкилимних домовленостей, не шукати жодних виправдань, щоб не підтримувати Україну. Ви не просто боретеся за нас — ви боретеся за себе», — наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній ЯЦЕНЮК під час Міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки» у Варшаві.

Арсеній Яценюк нагадав слова, начебто для президента Путіна двері у вільному світі зачинені. Проте, підкреслив він, «усі розмовляють з Путіним, усі зустрічаються з Путіним, усі в тісному контакті з Путіним»: «Хіба є якась ізоляція, реальна, сильна ізоляція Путіна? Ні». Путін намагається подати себе як дуже сильного лідера, підкреслив Арсеній Яценюк: «Будьмо відверті — важливо не недооцінювати ворога. У нього добре виходить. Він атакує нас, він атакує вас, він принижує вільний світ, світових лідерів. Ви нормально це сприймаєте?» — звернувся він до присутніх представників ЄС.

«Тож необхідні узгоджені та дуже сильні дії», — наголосив він: «Без сумніву, санкції важливі. Але 2006 року світ застосував санкції проти Північної Кореї. А сьогодні Північна Корея має балістичні ракети, які з легкістю можуть долетіти до території США. Хіба не маємо винести цього уроки?»

Лідер «Народного фронту» підсумував: «Наш успіх — це ваш успіх. Наша поразка — це ваша катастрофа. Ви не просто боретеся за нас — ви боретеся за себе», — сказав Арсеній Яценюк.

Читайте також: 
«Північний потік-2» поставить Європу в повну залежність від компанії, якою керує Кремль і персонально Путін

Поделиться статьей в социальных сетях: