>

Багатодітним матерям в Татарбунарах вручили нагороди

Нагородження багатодітних матерів

30 березня у залі засідань Татарбунарської райдержадміністрації відбулося урочисте нагородження багатодітних матерів району. Місія нагородження та привітального слова дісталася виконуючій обов’язки голови РДА Аллі Некраш.

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей Указом Президента України від 8 грудня 2016 року №548 чотирьом багатодітним матерям Татарбунарського району було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

До їх числа належать: Олена Каплун − мама шістьох дітей, сім’я Каплунів проживає в с. Жовті Яри; Лариса Григорашенко із с. Трапівка, яка виховує семеро дітей; Поліна Ченкова, яка має п’ять дітей, приживають у с. Дмитрівка та Ганна Сарбаєва також з села Дмитрівка, мама шістьох дітей.

Нагородження пройшло в теплій та приємній обстановці. Було помітно, що Алла Некраш пишається та щиро задоволена, що Татарбунарщина має своїх героїв в собі прекрасної половини людства.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: