>

Балтщина відзначила День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників - Балта

28 жовтня ми з особливими почуттями відзначаємо 72 річницю визволення України від фашистських загарбників. З радістю – за відвойоване право жити в незалежній державі, яка впевнено рухається до Європи, з болем – за мільйонами загиблих на полях битв.

Довгі три роки Україна була окупована нацистами, які завдали багато горя і втрат нашому народу. Але завдяки мужності та героїзму співвітчизників, країна вистояла в смертельній боротьбі, відродилася з руїн і згарищ.

З цієї нагоди в Балті відбулося урочисте покладання вінків та корзин квітів до Меморіалу Слави. У заході взяв участь т.в.о.голови райдержадміністрації Я.І.Дідух, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Л.А.Усатенко, секретар міської ради Т.Л.Матлашевська, голова районної ради ветеранів В.Д.Бойченко, ветерани Великої вітчизняної війни, представники трудових колективів, громадськість.

У своєму зверненні Я.І.Дідух зазначив: «День визволення України від фашистських загарбників, День пам’яті жертв нацистських репресій – це завжди було і буде в Україні великим святом. У цей день по всій Україні, і в тому числі у населених пунктах нашого району, відбуваються покладання вінків та корзин квітів до пам’ятників та обелісків. Також відбуваються інші урочистості, направлені на вшанування пам’яті загиблих, вшанування тих, хто поклав свою голову за Україну, рятуючи світ від фашистської навали за участю виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ми також сьогодні відзначаємо це свято як День пам’яті».

Учасники урочистого зібрання вшанували пам’ять полеглих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.

Поделиться статьей в социальных сетях: