>

Березівка пам’ятає тих, хто вигнав нацистів з Батьківщини

День визволення України від фашистських загарбників - Березівка

Страшні сліди залишила в Україні Друга Світова війна. В цей період жорстокої боротьбі з окупантами, загинув кожен шостий громадянин. З моменту вигнання нацистів з української землі минуло вже 72 роки, але ми пам’ятаємо і не забуваємо цю епохальну подію. 

У п’ятницю, 28 жовтня, в Березівці біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся мітинг, присвячений цій даті. Вшанувати пам’ять загиблих визволителів зібралися голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови — Валентина Димова, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, представники РДА, установ, організацій, підприємств міста, учнівська молодь, березівчани. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв Другої Світової війни та героїв АТО. Молоде покоління березівчан теж пам’ятає подвиг своїх земляків, кращі учні міських шкіл відправилися покласти квіти до знакових місць — пам’ятника 43-ом підпільникам та до пам’ятника загиблим воїнам під час Другої Світової війни.

Про незламність духу воїнів у боротьбі з нацистськими загарбниками, відвагу та героїзм наших земляків, про нинішню боротьбу з агресором йшлося у промовах голови Березівської районної ради ветеранів Миколи Сєбова.

Голова районної ради Віталій Мосійчук у своєму виступі нагадав імена загиблих в зоні АТО березівчан: Бошняка Віктора, Булавенка Віктора, Кравця Євгена. Вірш-присвяту визволителям України прочитала учениця Березівської ЗОШ №2 Ольга Кікоть.

На завершення учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули під час визволення Березівки від німецьких загарбників.

Поделиться статьей в социальных сетях: