>

Березівка планує безліч фестивалей

Березівка - фестивалі

На Березівщині планують збільшити кількість фестивалів та культурних заходів, аби привернути увагу туристів. За словами заступника начальника Управління туризму, рекреації та курортів ОДА Олександра Шеки, в районі вже розробили відповідну програму, що запрацює найближчим часом, повідомляє прес-служба ОДА.

«Березівський район зацікавлений у збільшенні заходів, що будуть привабливими не тільки для місцевого населення, але й для туристів. Є розуміння необхідності розвитку саме туристичного напрямку, його стратегічної важливості для району та області в цілому. На даний час вже розроблена Програма розвитку туризму у Березівському районі, що повинна бути затверджена на найближчий сесії районної ради», — зазначив він.

В 2017 на території гірськолижного курорту «Action city» у Березівці вже вдруге відбувся патріотичний етнофестиваль «Тилігул Козак Фест». Він присвячений козацькій історії та традиціям. Торік тут відновили старовинну криницю та встановили кам’яну брилу — пам’ятний знак на честь гетьмана Петра Калнишевського. А цього року працював ярмарок-презентація робіт місцевих майстрів, бажаючі могли також покататися верхи на конях та скоштувати справжній козацький куліш.

Також в районі відкрилась пересувна документальна виставка «Українська Друга Світова», що організував Український інститут національної пам`яті. В рамках експозиції представили різноманітні історичні документи та фотоматеріали.

Нагадаємо, один з пріоритетів Стратегічного плану очільника ОДА Максима Степанова на 2017-2019 рр. – розвиток туризму в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: