>

Березівка відзначала День захисту дітей

День захисту дітей - Березівка

Після приєднання України до Конвенції ООН про права дитини 1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей – свято радості, надії, дитячих усмішок та лагідних батьківських слів.

Саме таке свято відбулося і в місті Березівка. В цей сонячний святковий день міський голова Валерій Григораш разом зі своїм депутатським корпусом за доброю традицією завітав до дітей в міські дитячі садочки з привітаннями та подарунками. Побажав дітлахам веселих і радісних літніх днів, а їх вихователям — берегти дитячі усмішки та примножувати їх.

Надалі для дітей було проведено конкурс малюнку на асфальті «Ура канікули!». Переможці отримали подарунки.

Потім відбувся святковий концерт в районному будинку культури, підготовлений вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості, на якому секретар міської ради Сергій Шевченко привітав трьох випускниць танцювального колективу «Сонечко» та вручив подарунки з символікою рідного міста. Наприкінці всі діти свята отримали морозиво.

День захисту дітей – це не тільки свято для малечі, але й нагадування дорослим про необхідність захищати їх права, і не забувати, що й дорослі теж колись були дітьми.

Поделиться статьей в социальных сетях: