>

Березівка вшанувала пам’ять партизанів

Березівка вшанувала пам'ять партизанів

22 вересня в Березівці біля пам’ятника полеглим визволителям відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У мітингу взяли участь голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, голова РДА Генадій Заболотний, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, заступник голови РДА Сергій Лоскутніков, службовці, школярі.

Ведуча мітингу директор РБК Алла Піцул зазначила, що найтяжчі випробування випали на долю українського народу під час Другої світової війни. «В умовах тотального терору в Україні сформувався Рух опору, який став грізною силою і перешкодою на шляху здійснення фашистами жахливого плану поневолення народів», — сказала вона.

Після хвилини мовчання по загиблим учасникам визвольного руху у роки Другої світової війни, почесне право для покладання квітів до пам’ятника загиблим під час Великої Вітчизняної війни березівчанам надано учням Березівської школи №3 Дмитру Ганевичу, Володимиру Ручка, Анастасії Грабовенко, Тетяні Приходько.

Потім слово для виступу було надане керівникам району. До пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули під час визволення міста Березівки від фашистських загарбників було покладено квіти.

«Сьогодні, коли ми згадуємо переможців Другої Світової війни, ми не можемо не згадати про тих, хто стоїть на лінії вогні на сході України. Хай Бог оберігає захисників Незалежної України та дарує мир всій на українській землі!» — сказала А. Піцул.

До пам’ятника загиблим 43 підпільникам поклали квіти учні Березівської ЗОШ №1: Максим Івченко, Станіслав Мироненко, Рувім Кузовлев, та міський голова – Григораш В.В.

Березівка вшанувала пам'ять партизанів - 2В День партизанської слави не могли не згадати своїх земляків підпільників, які були розстріляні за Березівкою.

Вічна шана героям — борцям з нацизмом!!!

У Березівці вшанували пам'ять партизанів

Поделиться статьей в социальных сетях: