>

Березівська районна рада привітала учасників АТО

зустріч із учасниками АТО в Березівській райраді

День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. З цієї нагоди в Березівській районній раді відбулася урочиста зустріч із учасниками АТО району. У зустрічі взяла участь виконуюча обов’язки голови Березівської районної ради Валентина Димова, військовий комісар Березівського РВК Володимир Колбасін, заступник комісара Володимир Потапчук, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, колектив райради.

Валентина Димова від імені депутатського корпусу та від голови районної ради Віталія Мосійчука зі щирими словами привітання звернулася до шанованих захисників України.

«Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Хочу висловити вдячність, любов та повагу вам і всім, хто захищає спокій українців. Події початку 2014 року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Відповідно до Указу Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято — День захисника України, яке тепер відзначається щорічно 14 жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків — Козацька Покрова — Покров Пресвятої Богородиці. Бажаю вам здоров’я, мирного неба над головою і родинного затишку!» — сказала В. Димова.

Почесні грамоти за підписом голови районної ради Віталія Мосійчука за участь в антитерористичній операції, захист незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України та з нагоди свята отримали Олексій Татарчук, Валентин Науменко, Олександр Ручка, Віктор Баранецький, Анатолій Ципленок. Опісля учасники АТО в по родинному теплій атмосфері пригостилися солодощами з чаєм, поспілкувалися з актуальних питань і подякували керівництву районної ради за гостинний прийом.

Поделиться статьей в социальных сетях: