>

Березівський район перевиконав бюджет на 2,5 мільйона гривень

30 листопада відбулося пленарне засідання чергової сесії Березівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі засідання взяли участь заступник голови райради Валентина Димова, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, депутати, голови місцевих рад, запрошені.

Із 34 депутатів присутні були 30.

Розгляд порядку денного відбувався оперативно і конструктивно, оскільки на постійних комісіях депутати провели грунтовну роботу з детального опрацювання питань. Начальник райфінуправління Олена Болотенко поінформувала про внесення змін до райбюджету за 9 місяців.

За словами Олени Миколаївни, загальна сума перевиконання райбюджету склала 2 млн 507 тис. 600 грн.

Своїм рішенням депутати Березівської районної ради схвалили виплату по галузі “Охорона здоров’я” комунальному закладу “Березівська ЦРЛ”: заробітна плата медикам за жовтень (483 тис. грн) та заробітна плата за першу половину листопада (400 тис.грн), а також задовольнили фінансові клопотання установ, закладів району.

Крім того, для створення на базі центральної районної бібліотеки освітнього центру прийнято рішення про виділення 120, 6 тис. грн на ремонт бібліотеки.

З усіх розглянутих на сесії питань прийнято відповідні рішення.

Поделиться статьей в социальных сетях: