>

Березівському дитячому притулку допоможуть ремонтом

дитячий притулок - Березівський район

Вихованцям дитячого притулку у Березівському районі створять належні умови для життя. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Під час незапланованого візиту виявилось, що заклад гостро потребує ремонту. Здоров’ю дітей загрожує надмірна вологість у приміщеннях. Заміні підлягають також санвузли, меблі та лінолеум. За наказом Максима Степанова районна влада підготує проектно-кошторисну документацію, аби найближчим часом розпочати ремонтні роботи, повідомляє прес-служба ОДА.

дитячий притулок - Березівський район - 1«Так діти точно жити не будуть. Ми визначились: протягом тижня районна держадміністрація надасть мені перелік робіт та необхідного обладнання. Сьогодні у притулку перебувають 12 дітей різного віку. Дуже важливо створити для них максимально комфортні умови. Вони мають почуватися тут, як удома. Я знаю, що це можливо і буде зроблено», — заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, Служба у справах дітей Одеської облдержадміністрації неодноразово звертала увагу Березівської РДА на проблему. Однак жодних змін у покращенні матеріально-технічного забезпечення притулку не відбулося. Востаннє на внутрішній ремонт закладу кошти виділялись з обласного бюджету у 2008 році. Так, 24 листопада під час позапланового візиту Максима Степанова досягнуто домовленості щодо негайного виправлення ситуації.

дитячий притулок - Березівський район - 2

Довідково: в Одеській облдержадмінстрації розробляють нову програму усиновлення. За ініціативи Максима Степанова до кінця 2017 року родини, які виховують прийомних та всиновлених дітей, отримають додаткову фінансову підтримку.

дитячий притулок - Березівський район - 4

Поделиться статьей в социальных сетях: