>

Березівському вищому професійному училищу ОНПУ – 50

Березівське вище профучилище - 50 років

6 жовтня 2016 року у Березівському вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету відбулися урочистості, присвячені 50-річному ювілею навчального закладу.

Цього дня училище гостинно відкрило двері для всіх, кому небайдужа доля училища: для його ветеранів, випускників, добрих партнерів і друзів. Розділити  свято прийшли багато шанованих гостей.

Під час заходів відбулася екскурсія майстернями, аудиторіями та лабораторіями училища, під час якої гості могли ознайомитися з його матеріально-технічною базою. Після цього гостей було запрошено на каву-брейк до навчальних лабораторій «Віденське кафе», «Віденський дворик» відвідати фінгер-фуд від старшого експерта Служби Старших Експертів Гюнтера Віллі Фішера (SES, Німеччина, Бонн).

Далі учасників свята чекав Центр художньо-естетичного виховання «Сузір’я», де відбулася урочиста частина, присвячена 50-річчю Березівського ВПУ ОНПУ та нагородження співробітників Березівського ВПУ ОНПУ грамотами та медалями.

З урочистою промовою виступила директор училища Валентина Петрівна Шевченко. А далі були виступи, привітання, подарунки…

І потім був концерт учасників самодіяльності навчального закладу «З 50-річним ювілеєм, рідне училище!», у якому взяли участь Театр мод «Березівочка», гурти «Веснянка» та «Тилігул», колектив педагогів училища з клубу англійської мови «English club» під керівництвом волонтера Корпусу Миру США в Україні Деніеля Епплмена, «Доньки-Матері» — представниці жіночих династій з числа майстрів та викладачів училища, а також колектив дітей та онуків співробітників училища.

Опісля, у навчально-тренувальному ресторанному комплексі «Відень- Берлін» відбулася презентація страв від старшого експерта Служби Старших Експертів Гюнтера Віллі Фішера (SES, Німеччина, Бонн). Святкування продовжувалося і у навчальних лабораторіях – «Віденському кафе» та «Віденському дворику». Далі всіх учасників свята було запрошено до Центру художньо-естетичного виховання «Сузір’я» Березівського ВПУ ОНПУ на концерт українського співака Олександра Павліка.

Поделиться статьей в социальных сетях: