>

BeSmart стає все популярнішим серед українських абітурієнтів

підготовка до ЗНО - онлайн-платформа BeSmart

В Україні кожен п’ятий абітурієнт використовує онлайн-платформу BeSmart для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов на своїй сторінці Facebook.

«Сьогодні кожен п’ятий випускник українських шкіл готується до ЗНО за допомогою безкоштовної онлайн-платформи BeSmart. Загалом, користувачі підписалися на 100 тисяч курсів. Освітня платформа, яку ми запустили в Одеській області лише рік тому, вже стала популярною серед випускників всієї України», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Цьогоріч з початку лютого безкоштовну платформу BeSmart відвідали понад 330 тисяч українців. Серед них — школярі, педагоги та абітурієнти, що мають намір вступати до українських закладів вищої освіти.

Зазначимо, в одному місці — на платформі ВeSmart розміщено 2 000 уроків та 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком їх можуть використовують в різних регіонах України. Зокрема, в сільській місцевості та на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, реалізація та розвиток освітнього проекту BeSmart — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: