>

Біляївські школярі знайомилися із роботою поліції

Біляївські правоохоронці ознайомили школярів зі своєю роботою. Під час заходу підлітки мали змогу на невеликий проміжок часу відчути себе часточкою поліцейської ланки, приміряти екіпірування, побачити робочі кабінети поліцейських, приміщення ізолятора тимчасового тримання, роботу чергової частини, а також посидіти у службовому автомобілі.

До Біляївського відділу поліції завітали учні віком від 12 до 14 років, які перебувають в оздоровчому таборі загальноосвітньої школи №2. Підлітків зустріли співробітники ювенальної превенції, які провели для них оглядову лекцію по відділку.

У ході заходу поліцейські продемонстрували школярам засоби особистої безпеки працівників поліції, а також надали можливість відчути себе справжнім поліцейським, примірявши спеціальні засоби безпеки.

Відкриваючи для себе нові факти про роботу правоохоронців, учні побачили робочі кабінети поліцейських, роботу чергової частини, побували в ізоляторі тимчасового тримання та посиділи у службовому автомобілі правоохоронців.

Під час розповіді про поліцейські будні підлітки наперебій ставили дуже багато питань.

Наприкінці заходу підлітки зробили безліч фото на згадку та подякували правоохоронцям за цікаву бесіду і отримані позитивні емоції, повідомляє Біляївський відділ поліції в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: