>

Блокування Ширяївського суду

блокування суду - Ширяєво

блокування суду - Ширяєво - 121 липня активісти з Одеси та Ширяєвого заблокували місцевий суд, виступаючи проти дій судді Сергія Палія. Активісти увірвалися у будівлю суду. Вони стверджують, що суддя влаштував «збір по 1000 доларів з п’яних водіїв», які уникають відповідальності. Вони також розповіли, що дружина місцевого працівника прокуратури збила хлопця, який став інвалідом. Вони зажадали розслідування і покарання для дружини співробітника прокуратури.

Активісти забарикадували шинами вхід до суду і погрожували підпалити, якщо суддя не прийме рішення про її покарання.

Приблизно у 15:00 один з активістів спробував пройти в кабінет судді Сергія Палія для розмови один на один. У разі, якщо ж суддя його не прийме, то учасники протесту обіцяють дочекатися двох автобусів з одеськими активістами і почати штурм суду.

Потім активісти вийшли на вулицю, щоб «не давити на суд», а суддя прийняв об’єктивне рішення. Вони погрожують поїхати ГПУ і вимагати усунення судді. Також активісти заявили, що суддя не приймає рішення із земельних питань на користь місцевих жителів. Відмітимо, що Сергій Палій повідомив про цей факт у Вищу раду правосуддя. У своїй заяві він уточнив, що присутні на засіданні ламали меблі.

Поделиться статьей в социальных сетях: