>

Бобровська йде у відставку: чи потрібні керівники Одещині?

Ще вчора в.о. голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська дякувала усім за чуйність та розуміння.

«Друзі, дякую вам за підтримку! Це справді вражає. Після усього, що лилося на нас протягом цих півтора роки, дуже приємно відчувати, що всі наші зусилля немарні.
Продовжуємо працювати, готуємося до негоди, завершуємо розпочаті справи, думаємо над новими.
Рада бачити всіх в адміністрації з новими ідеями та проектами!», — писала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

А вже сьогодні вона заявила на прес-конференції, що йде у відставку. За її словами, вона прийшла, як член команди Михайла Саакашвілі. І всією командою вони тепер йдуть.

Нагадаємо, 10-го листопада обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації після звільнення з посади Михайла Саакашвілі тимчасово виконувала 26-річна Соломія Бобровська.
Враховуючи постійну відсутність губернатора на робочому місці та цілковиту відсутність будь-яких досягнень за період його діяльності в Одеській області , можна припустити, що Одещина спокійно житиме до чергового оголошення прізвища того, хто стане очільником області.

Слід зазначити, що на сьогоднішній прес-конференції було зазначено, що більшість голів райадміністрацій йдуть у відставку.

Як повідомила в.о. губератора,  12 голів РДА  (можливо більше) будуть виконувати свої обов’язки до призначення нового губернатора, після чого складуть повноваження та продовжать свою роботу в команді їх колишнього начальника Михайла Саакашвілі. Щоправда, заяву на звільненя ще ніхто не написав.

Поделиться статьей в социальных сетях: