>

Богатирські Ігри BALTA STRONGMAN FEST 2017 на День молоді: стронгмени проти бійців 8-го батальйону «АРАТТА»

Перші Богатирські Ігри Балтщини

Під патронатом Балтського міського голови Сергій Мазура, за ініціативи та підтримки «Залізних Мутантів» та 8-го батальйону «АРАТТА», у День молоді відбулися Перші Богатирські Ігри Балтщини!

Перш за все учасників та всіх присутніх привітав зі святом – Днем молоді міський голова Сергій Мазур та вручив грамоти кращим представників молоді Балтської ОТГ. А також привітав усіх з початком перших Богатирських ігор в Балті та побажав всім учасникам перемоги, а глядачам – доброго настрою.

Цього разу у змаганнях взяли участь 8 стронгменів: по чотири в кожній команді.

Стронгмени команди «IRONMANS»:

ГОРОЖАНКІН ОЛЕКСАНДР, капітан команди «IronMans».
Вік – 33 р., вага – 108 кг., об’єм біцепса – 47 см.
Власні рекорди: КМС з багато повторного жиму лежачи за версією ФБЖУ, срібний призер Кубку Одеської області; присяд – 200 кг, станова тяга – 205 кг.

ПЕТРІВ ДМИТРО
Вік – 34 р., вага – 100 кг, об’єм біцепса – 42 см.
Власні рекорди: срібний призер Кубку Одеської області з багато повторного жиму лежачи, станова тяга – 200 кг., жим лежачи – 190 кг.,

КУЗЬОМА ДМИТРО
Вік – 28 р., вага – 80 кг.

ГОНЧАРУК ЯРОСЛАВ, наймолодший учасник
Вік – 18 р., вага – 82 кг, об’єм біцепса – 42 см. Власні рекорди: 40 разів підтягнувся на турніку.

Атлети команди «УДА» — українська добровольча армія:

ФРАНКО ІГОР, капітан команди «УДА»
Вік – 28 р., вага – 118 кг, об’єм біцепса – 49 см.
Власні рекорди: призер України по вільній боротьбі, дзюдо. Срібний призер «Кубку Поділля» з жиму лежачи, бронзовий призер Кубку Одеської області з багатопотороного жиму лежачи.

ЯРОВЕНКО В’ЯЧЕСЛАВ
Вік – 33 р., вага – 100 кг.
Власні рекорди: 16-ти кілограмову гирю штовхнув 106 разів.
Мрія: УССД – українська самостійна соборна держава.

ЩЕРБАКАН ОЛЕКСАНДР
Вік – 33 р., вага – 83 кг, об’єм біцепса – 39,5 см.
Хобі: бодібілдинг.

ГЕРАСИМОВ ВОЛОДИМИР
Вік – 30 р., вага – 90 кг.

 

Перш за все учасники змагань разом виголосили девіз Федерації стронгменів України та зарядились богатирською енергією.

Розпочалися змагання із перекидання колеса «Віл батл» (вага 190 кг).

Продовжилися змагання естафетою з балонами «Прогулянка фермера». Вага одного балона 70 кг, тобто один спортсмен переносив ношу вагою 140 кг.

Наступна вправа – «Лог-ліфт», де атлети підіймали штангу. Четвертим завданням була боротьба з колодою «Пуш-пуш». І на останок – «Трак-пул» — стронгмени тягнули автомобіль

Вячеслав Яровенко, атлет команди «УДА» — українська добровольча армія: «Брати участь в таких змаганнях завжди цікаво. Випробувати себе на витривалість, на силу, думаю, цього хоче кожен справжній козак».

Богатирські ігри завершилися в Балті практично в нічию. І лише загальнокомандний залік в останньому турі — «Трак-пул» — тяга автомобіля, вага якого близько 3 тон, визначив, що найшвидше впоралися зі своїми завданнями атлети команди «УДА» — українська добровольча армія. Проте й інша команда не відчувала поразки, адже всі отримали чимале задоволення від участі в цих змаганнях. У номінації «Глядацька симпатія» серед богатирів на Перших Богатирських іграх у 2017 році став Дмитро Петрів – професійний стронгмен команди «IRONMANS», нагороду якому вручила срібна призерка України з волейболу Ольга Власова.

Спортсмени отримали грамоти, медалі та подарунки від Балтського міського голови Сергія Мазура та голови Балтської РДА Романа Кацмази. Команда – переможець нагороджена також пам’ятним кубком.

Участь в різноманітних силових змаганнях: віджимання, піднімання гирі мали можливість всі охочі. Слід сказати, що і стронгмени і любите силових видів спорту показали доволі високі результати.

Граного настрою всім учасникам та глядачам додавали запальні виступи юних аматорів сцени — ансамбль центру дитячої творчості «Барвінчата» (керівник – О.І.Орленко), які виконали пісні «Бенг-бенг», «Не танцуй», «На селі» та попурі українських пісень, а також танцювальна група «MIXS»(керівник – В.П.Васьковець), яким наприкінці свята вручили від спонсора Ігор — Громадської організації «ДІЯ – державницька ініціатива Яроша», солодкі подарунки.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: