>

Татарбунарці — бронзові призери дитячо-юнацької ліги Одеської області з гандболу

Чемпіонат дитячо-юнацької ліги Одеської області з гандболу

У квітні фінішував чемпіонат дитячо-юнацької ліги Одеської області з гандболу, серед дівчат 2002-2003 р. н., який проходив протягом грудня 2016 по квітень 2017 року. У змаганнях взяли участь п’ять команд Одеської області. За перемогу боролися команди м. Одеси, смт. Іванівка,   м. Болграду, м. Овідіополя та м. Татарбунар.

В результаті чотирьох турів, які проходили протягом п’яти місяців в смт. Іванівка, в м. Одеса та в м. Овідіополь гандболістки команди Татарбунар здобули 12 очок і фінішували на третьому місці.

В подібному чемпіонаті команда Татарбунар прийняла участь вперше. Проте це не стало на заваді для здобуття призового місця. «Це добрий результат, команда рухається у правильному напрямку. Ми побачили свої помилки і нам є над чим працювати і чого прагнути», − зауважили тренери-викладачі команди Татарбунар Федоров С. П. та Нікульча Ж. О.

Команду Татарбунар представляли дівчата в такому складі: Ольга Бондаренко, Жанна Ісайко, Дар’я Коваль, Сабріна Бузіка, Валерія Вороніна, Ганна Абаза, Ірина Кірик, Анастасія Твердохлєбенко, Анастасія Кашнян, Ріма Стоян, Марія Бричак, Каріна Комерзан, Марія Ватаманюк.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: