>

Будівництво дороги навколо Рені виходить на фінальну стадію

В Одеській області продовжується масштабне будівництво дороги навколо міста Рені. Минулого тижня там вже вкладали верхній шар асфальту. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.
 
«Роботи на трасі в об‘їзд міста Рені — на фінальній стадії. Минулого тижня там вкладали верхній шар асфальту. Будуємо абсолютно нову дорогу. До кінця року плануємо завершити»,  — зазначив на своїй сторінці у Facebook Максим Степанов.
 
Ця дорога загального користування будується, зокрема, аби вивести транзитний транспорт за межі Рені та розвантажити вулиці міста. На меті також — зменшення аварійних ситуацій та покращення екологічної ситуації. Частину робіт з будівництва дороги було виконано у 2017 році на суму 119 мільйонів гривень. Загальна протяжність автошляху складає 6,3 кілометра. 
 
Зазначимо, під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов наголосив на необхідності ввести стратегічне планування ремонту доріг, а також на законодавчому рівні закріпити прозорий механізм розподілу коштів на нього. 
 
Нагадаємо, у 2017 році в Одеському регіоні було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів. Зокрема, побудовано дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. З 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Наразі продовжуються, зокрема, ремонтні роботи на автодорозі М-15 Одеса-Рені. Ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія вже завершено. Також цьогоріч у Роздільнянському районі завершили ремонт дев‘яти кілометрів автошляху КПП „Кучурган”-Біляївка-Маяки-Овідіополь.
Поделиться статьей в социальных сетях: