>

З 1 вересня в Ананьєві розпочне працювати бюро правової допомоги

Ананьївське бюро правової допомоги

Разом із Любашівкою започаткування має і Ананьєв. Там теж 1 вересня розпочинає свою діяльність “Ананьївське бюро правової допомоги”. Відтепер жителі Ананьїва матимуть можливість за місцем свого мешкання скористатися усіма можливостями та перевагами системи надання безоплатної правової допомоги.

Бюро є структурним підрозділом Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Знаходиться за адресою: м. Ананьїв, вулиця Незалежності, 20.

Графік роботи — з понеділка по п’ятницю, з 09.00 до 18.00, без обідньої перерви, — повідомляє відділ комунікації Ананьєвської РДА.

Працівники бюро консультуватимуть громадян з правових питань, роз’яснюватимуть зміни у законодавстві, складатимуть документи непроцесуального характеру, займатимуться правопросвітництвом, а в разі потреби, за рішенням Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, здійснюватимуть представництво в суді для соціально вразливих категорій громадян. Також в бюро можна буде не лише отримати безоплатну правову допомогу.

Поделиться статьей в социальных сетях: