>

Бюро правової допомоги відзначає свою ріницю

1 вересня 2016 року розпочали свою роботу бюро правової допомоги. Протягом двох років в Татарбунарському, Тарутинському та Саратському районах громадяни мають можливість отримати безоплатну правову допомогу. Час невеликий, але більше досвіду, більше правових потреб, більше послуг, більше клієнтів.  
 
 
За цей  період було зареєстровано близько 3500 звернень клієнтів,  близько 750 з них для складення процесуальних документів та здійснення представництва інтересів особи в суді. Цифри може й невеликі, але за цей короткий період бюро правової допомоги довели своєю роботою, що вони є джерелом правової інформації для громади, порадником і провідником у правових питаннях. В бюро звертались клієнти майже з усіх куточків Татарбунарського, Тарутинського та Саратського районів.
 
Основні питання стосувалисьземельного, спадкового, житлового, трудового, цивільного, сімейного, адміністративного права, соціального забезпечення та інших правових проблем. Варто зазначити, що багато осіб було проконсультовано під час роботи мобільних та дистанційних точок доступу до правової допомоги, під час виїзних прийомів на базі сільських та селищних рад. Крім цього фахівцями бюро проводилась різного роду правопросвітницька діяльність, що полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань.
Функціювання бюро надає можливість громадянам використовувати правові інструменти для вирішення своїх життєвих питань та проблемних ситуацій.
 
Всі правові послуги у бюро правової допомоги надаються кваліфікованими працівниками, вони є безкоштовними для громадян, і отримати їх може кожен, хто завітає до бюро, що є запорукою створення рівних умов для доступу громадян до правосуддя.
За отриманням розяснень чи консультацій з правових питань Ви можете звернутись за адресою:
м. Татарбунари, вул. В. Тура, 48. Телефон: (04848) 3-18-46.,
смт. Тарутине, вул. Центральна, 124. Телефон: (04847) 4-04-71,
смт. Сарата, вул. Чкалова, 2. Телефон: (04848) 2-31-50.
Чекаємо на вас!
Арцизький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Поделиться статьей в социальных сетях: