>

Це не Лас-Вегас — це Березівка

Григораш - Березовка

Саме так стверджує мер Березівки Валерій Григораш. Всесвітньо відомо, що американське місто Лас-Вегас вважається одним з найяскравіших, найосвітленіших міст світу. Але, як виявилось, у нього з’явився серйозний конкурент — місто Березівка, Одеська область, Україна.

А того, хто сумнівається, міський голова Березівки запрошує у нічний час подивитися на його місто з найвищої точки, що за околицями міста, та побачити на власні очі як воно сяє. Ви будете приємно вражені, і хоча б на мить, у вас промайне думка в голові: «Я в Лас-Вегасі!» Та заради того, аби не заздрити американцям, міський голова, Березівська міська рада та міські депутати разом з березівчанами взялися гуртом відновлювати своє місто.

Дуже сильний поштовх дала цьому фінансова децентралізація, від початку якої бюджет міста значно зріс. І це, в свою чергу, дало можливість вирішити одну з найбільших проблем міста — забезпечити мешканцям нормальне водопостачання. Будівництво та ремонт доріг, тротуарів, вуличного освітлення, ремонт та облаштування центрального парку та стадіону, встановлення фонтану, що став улюбленим та популярним місцем в Березівці та багато-багато іншого — все це вже зроблено.

А ще Дід Мороз пообіцяв, що на це новорічне свято він обов’язково привітає з подарунками малят у дитячих садках міста. І як тільки-но невтомний дідусь разом зі своєю онучкою Снігуронькою з’явиться на в’їзді в Березівку, про це відразу ж буде відомо, бо з усіх сторін міста заради безпеки встановлені камери спостереження.

На наступний 2017 рік Валерій Григораш обіцяє своїм землякам, що в Березівці буде зроблено ще більше. І йому вірять люди, бо за 6 років, протягом яких він очолює місто, довіра людей до нього тільки зростає.

Тож бажаємо йому наснаги у всіх справах, а мешканцям Березівки, власне, як і усім громадянам України — достойного життя. Воно обов’язково настане, бо про це «Народній думці» сказав та гарантував сам Дід Мороз. А він, як відомо, каже тільки правду.

З НОВИМ 2017 РОКОМ ВАС, УКРАЇНЦІ!

Поделиться статьей в социальных сетях: