>

Час сказати — стоп насильству в сім’ї!

Стоп насильству в сім’ї

У Миколаївці Центральна районна бібліотека підключилась до всесвітньої акції «16 Днів проти гендерного насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, розробивши цикл правових заходів з метою підвищення обізнаності людей з проблемою та зміни ставлення суспільства до насильства над жінками.

1 грудня проведено мультимедійну інформаційну годину «Стоп насильству в сім’ї».

Першими на заходи були запрошені працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які познайомили аудиторію з світовою статистикою щодо насильства, підтвердивши свій виступ відеоматеріалами, розповіли про історію створення Міжнародного дня проти насилля над жінками, про існуючі в інтернет-мережі акції: «TheBlackDot» («Чорна точка») та журналістський флешмоб з хештегом «#Я не боюсь сказати».

Незважаючи на те, що на дворі XXI століття, жорстоке поводження з жінками залишається найпоширенішим порушенням прав людини в сучасному світі. Воно забирає більше життів і набагато частіше перетворює жінок у інвалідів, ніж онкологія, малярія, дорожньо-транспортні пригоди та військові дії разом узяті. Щоб насильство щодо жінок припинилося, потрібно, щоб суспільство проявило нульову толерантність — абсолютну нетерпимість до цього явища.

Цікавою стала презентація книжкової виставки «Насильство щодо жінок в художній літературі» підготовлена працівниками центральної районної бібліотеки для дорослих. Завідуюча відділом абонементу ЦРБ Кідготько Л.А. ознайомила присутніх з рекомендаційним списком літератури.

Стоп насильству в сім’ї - 1

Переглядом слайдів до міжнародного дня боротьби зі СНІДом та відеофільмом «СНІД — хвороба ХХІ століття» завершилась інформаційна година.

Стоп насильству в сім’ї - 2Присутні отримали тематичні буклети районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Стоп насильству!» та «Не дай СНІДу шанс!».

Нагадаємо, що 2016 рік проголошений Європейським парламентом Роком боротьби з насильством щодо жінок, а 25 листопада весь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

Поделиться статьей в социальных сетях: