>

Через негоду на Одещині не працюють 640 освітніх закладів

освітні заклади - негода

640 освітніх закладів Одеської області призупинили навчальний процес у зв’язку із погіршенням погодних умов. Про це стало відомо під час засідання оперативного штабу Одеської обласної державної адміністрації з питань негоди під головуванням керівника ОДА Максима Степанова.

«Наразі 640 учбових закладів області сьогодні не працюють. Діти залишилися вдома у зв’язку із негодою. Завтра будемо визначатися із ситуацією в залежності від погодних умов. Наразі максимально тримаємо питання на контролі», — повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Відтак, навчання призупинено у 20 районах області, а також у 6 містах та 7 об’єднаних територіальних громадах. Загалом, освітні установи не відвідують понад 214 тисяч учнів.

Окрім того, про роботу медичних закладів та швидкої допомоги під час погіршення погодних умов розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я – начальник управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення Одеської обласної державної адміністрації Ігор Гінжул.

«Минулу добу працювали дуже напружено. Швидкою здійснено 1 400 виїздів — працювало 175 бригад. Понад 300 чоловік було госпіталізовано. За добу щодо переохолодження звернулися 10 мешканців області, з них 8 госпіталізовано. У більшості випадків це люди без певного місця проживання або у стані алкогольного сп’яніння. Усім надана медична допомога», — зазначив Ігор Гінжул.

Нагадаємо, у всіх медичних закладах області в наявності є 63 генератори, які забезпечені паливно-мастильними матеріалами на декілька діб. Також є необхідний запас медикаментів.

Поделиться статьей в социальных сетях: