>

Чому в Захарівському районі не працюють державні реєстратори?

державні реєстратори

До Захарівського районного представництва міжфракційного депутатського об’єднання Верховної ради України «Депутатський контроль» все частіше звертаються пересічні мешканці Захарівського району, а в останній час і підприємці з питанням: «Чому в районі не працюють державні реєстратори, хоча при районній адміністрації вже давно працює Центр надання адміністративних послуг, а також при Захарівській селищній раді вже як півроку створено відділ надання адміністративних послуг та працює два працівника?»

Кожного разу — різні причини: звільнився державний реєстратор, оголошено конкурс на посаду держаного реєстратора, немає «ключів» для надання необхідних послуг, потрібно відправити державного реєстратора на навчання, потрібно перерахувати кошти за навчання реєстратора, проблема з перейменуванням селища і т.д.

Причин багато — проблема одна, відсутність держаного реєстратора з всіма повноваженнями надання якісних адміністративних послуг громадянам.

Весь цей час і по сьогоднішній день мешканці Захарівського району повинні їздити по іншим районам та просити їхніх спеціалістів про надання послуг, кошти за оплату яких йшли в їхній бюджет. Навіть можна сказати не просили, а благали!

Та виникла ще одна проблема! Держані реєстратори інших районів почали відмовляти мешканцям Захарівського району в зв’язку із навантаженням.

Тож питання до органів місцевої влади Захарівки від мешканців Захарівського району:

  • Що у цьому випадку робити мешканцям нашого району?
  • Коли в Захарівці запрацюють державні реєстратори?
Поделиться статьей в социальных сетях: