>

Де на Одещині ремонуватимуть дороги

Попри зменшене фінансування, цьогоріч в Одеській області дорожні роботи будуть завершені на 6 магістральних автошляхах. Наразі ремонт триває на ділянках “М-15 Одеса-Рені”, “Р-55 Одеса–Вознесенськ–Новий Буг”, “М-05 Київ–Одеса” та будується нова дорога в обхід міста Рені. Вже завершено ремонт мосту біля Паланки, відремонтовано 19 кілометрів доріг “Т-16-30 Струмок–Шевченкове–Кілія” та 9 кілометрів “Т-16-25 КПП «Кучурган»– Біляївка–Маяки–Овідіополь”. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Йдемо за планом та системно оновлюємо автошляхи регіону, хоча й цього року сума коштів на ремонт доріг зменшилася вдвічі – через зміни умов “митного експерименту” на законодавчому рівні. Ремонт доріг — наш незмінний пріоритет. Ми прагнемо, аби кожен мешканець області чи турист мав змогу пересуватися швидко, комфортно та безпечно», — зазначив Максим Степанов.

Окрім магістралей, буде завершено ремонт по вулицях та дорогах комунальної власності (які є часткою магістральних доріг) у Подільську, Білгород-Дністровському, Ізмаїлі, Біляївці.

Очільник регіону розповів, за яким принципом визначається план ремонту доріг: «Ключовий акцент – на основних магістралях, після чого починаються роботи на дорогах, що з’єднують їх з райцентрами. Беремо до уваги інтенсивність руху та місця, де є підвищений рівень ДТП, а також ремонтуємо “соціальні дороги” – для забезпечення під’їздів до шкіл та лікарень. Звичайно ж, особлива увага приділяється туристичним напрямкам».

Зазначимо, цьогоріч, станом на 20 серпня, із загального обсягу дорожнього фонду (без урахування експлуатаційного утримання) на дороги півдня області спрямовано 540,2 мільйонів гривень, на центр – 87,7 мільйонів гривень, а на північ – 30,2 мільйонів гривень.

Щодо планів на наступний рік, на даний момент заплановано ремонт за такими напрямками: “Р-55 Одеса -Вознесенськ — Новий Буг”; Р-33 «Вінниця — Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка”; “Т-16-25 Контрольно-пропускний пункт «Кучурган»- Біляївка – Маяки – Овідіополь”; “Т-16-27 КПП «Серпневе»-Тарутине – Арциз –Татарбунари”; “Т-16-41 Овідіополь — Дальник – Санжейка”; “Т-16-10 Приморське — Жовтий Яр – Татарбунари”, “Р-70 Одеса — Білгород-Дністровський – Монаші”; та інших доріг, що з’єднують районні центри з основними магістральними шляхами області.

Поделиться статьей в социальных сетях: